ЗСУ знищили окупантів на підступах до Уманського

Російські загарбники продовжують наступ бронетанковими колонами на Авдіївському напрямку західніше нещодавно окупованого села Тоненьке, користуючись відкритим простором без суттєвих фортифікаційних споруд та природних перешкод (населених пунктів, водойм, териконів тощо). Однак сьогодні їм не пощастило.

Про це повідомляють наші захисники і блогери одночасно. Наприклад Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»: «Орки намагалися прорватися до населеного пункту Уманське (прифронтове вільне село західніше Тоненького). Маємо ліквідований особовий склад та знищену техніку противника».

Або лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс, який веде Телеграм-канал «Офіцер»: «Орки з самого ранку штурмують наші позиції в районі Тоненького на Авдіївському напрямку, одну БТЛБ вже щойно підкоптили, інші — в процесі… Не можуть не те, що на штурм піти, навіть доставити свої групи на передній край своїх позицій нездатні».

Та боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер»: «Зі сторони Тоненького орки знову проводили штурм технікою, яка була знищена. Піхоту добиваємо дронами».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

У Ляшко нашли незадекларированные особняки: видео

28.03.2017 - 19:09
Пожалуй, тема «происхождения» денег для покупки роскошной недвижимости политиками является наиболее востребованной украинцами. Нынче общество ждет объяснений лидера радикалов Олега Ляшко. В 2017 году у главы РПЛ появился довольно просторный особняк ...