ЗСУ знищили окупантів, які захопили нашу позицію у Кліщіївці

Майже всі підрозділи Збройних сил України на своїх медіаресурсах зараз активно закликають українців донатити, в першу чергу, на FPV-дрони-камікадзе. Тому що це самий дешевий і ефективний спосіб знищення російських окупантів – по п’ятсот баксів за кожного.

Наприклад, бійці підрозділу «Сігнум» такими баражуючими боєприпасами вразили десяток загарбників (пів взводу), які фактично захопили нашу позицію на Бахмутському напрямку, але ненадовго.

У Телеграм-каналі «SIGNUM» наші захисники оприлюднили відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих як самими дронами-камікадзе, так і контрольними безпілотними літальними апаратами.

Спочатку вони по черзі прямими влучаннями вбили трьох інтервентів, які намагалися заховатися в бліндажі. Потім мінімум ще чотирьох, які сподівалися заховатися у сусідніх вирвах та окопах.

А далі щонайменше поранили ще трьох загарбників, які вже тікали з позиції – влучити прямо в рухому ціль важче, тому тут у інтервентів більше шансів на виживання. Хоча нерідко поранення в сірій зоні стає просто більш розтягнутою смертю.

Можемо бути впевненими, що агресор нищився на нашій позиції, з коментаря: «Додаю ще одне відео зі штурму расіянами наших позицій на Бахмутському напрямку. Штурм вдало відбито, майже всі мразоти подохли, інші поранені».

Блогер «German_Observer» геолокував місце події – Кліщіївка, точні геодезичні координати: 48.520667, 37.989694.

В підсумку «Сігнум», звісно, теж просить донатити на дрони-камікадзе: «Мені цікаво, чи залишились ще люди, які вважають FPV дрони переоціненими? Дякуємо тим, хто вірить в нас, в FPV-дрони та допомогає нам гнути кацапів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Украине нашли иранца, который трое суток просидел в холодильнике: видео

18.01.2017 - 21:22
Около трех суток вместе с овощами в холодильной камере рефрижератора провел молодой иранец, который хотел нелегально пробраться в Германию. Его «убежище» вскрыли на таможенном посту «Черновцы» украинские таможенники. Мужчину собираются ...

Опубликовано видео яростного ночного боя в зоне АТО

02.07.2016
Применив тяжелую артиллерию и танки, ...

Надежда Савченко сразила своим новым внешним видом: видео

12.03.2017
Накрасила губы, уложила прическу и ...