ЗСУ знищили окупантів, які вдерлися на околиці Роботиного

Російські окупанти змогли прорватися у південну частину звільненого минулого літа, але ущент знищеного з того часу ворожими обстрілами село Роботине Запорізької області (тоді Бердянський, а тепер Оріхівський напрямок). Однак незабаром штурмова група інтервентів була знищена нашими захисниками.

Про це розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» він також повідомив: «Загалом ситуація напружена. По планам у орків провести ротацію та замінити повітряно-десантні війська на мотострілків для здійснення подальших штурмових дій».

Очевидно, наявні підрозділи ПДВ загарбників в районі Роботиного через великі втрати потребують ротації.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео, как пес Макрона сходил по-маленькому на камин в Елисейском дворце

23.10.2017 - 15:04
Президент Франции Эммануэль Макрон как бы в шутку сказал, что вид министров спровоцировал неадекватное, хотя и вполне естественное поведение его пса Немо. Во время официальной встречи хозяина с членами правительства ...