ЗСУ знищили одразу два комплекси РЕБ окупантів

Одразу дві «жирні» цілі, які російські окупанти розташували поруч на краю лісу, знищили бійці 40-ої окремої артилерійської бригади Збройних сил України імені великого князя Вітовта: комплекс радіоелектронної боротьби «Леер-3» та автоматизовану станцію постановки перешкод Р-330Ж «Житель».

Знайшли цілі для гармашів і скоригували класичний артилерійський обстріл по ним з американської 155-міліметрової гармати «М-777» аеророзвідники 92-ої окремої механізованої бригади ЗСУ імені кошового отамана Івана Сірка.

Про це пресслужба 40-ої бригади повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, та роботи розрахунку гармати.

Якщо ми правильно зрозуміли, сталося одне пряме влучання в одну з машин (його видно по яскравому короткому спалаху, після чого машина загорілася) – це дуже крутий результат для звичайних (не високоточних) снарядів.

Ще кілька вибухів сталося зовсім поруч з обома комплексами РЕБ. Тому можна бути впевненим, що друга машина щонайменше пошкоджена.

 

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Русские» сняли на видео ликвидацию главаря «Пятнашки»

18.05.2018 - 19:29
СМИ РФ заявляют, что звукооператор российского пропагандистского телеканала «Россия 1» Игорь Уклеин и член съемочной группы Паве Выдрин, якобы попали под обстрел на Донбассе. Якобы Уклеин был ранен той же ...

Видео самых забавных моментов сезона Формулы 1

29.12.2017
Официальный сайт Формулы-1 к концу ...