ЗСУ знищили один за одним два російські танки

Бійці Збройних сил України знищили або принаймні вивели з ладу два танки російських окупантів, які швидко їхали по вулиці невідомого населеного пункту; отже в них знаходилися екіпажі.

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ»: «Два російських танчика вигоріли на роботі». Він оприлюднив відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом. Швидше за все, його оператори причетні до враження танків.

Не будучи військовими експертами, ризикнемо припустити, що в танки влучили протитанкові ракети. Принаймні, напевне зрозуміло, що це була високоточна зброя, яка забезпечила прямі влучання з перших пострілів.

Доля екіпажів незрозуміла. Після вибуху палаючий перший уражений танк почав здавати вліво і через кілька секунд зупинився. Приблизно в цю саму мить прилетіло і в другий, який їхав слідом.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Офицер СБУ получил крупную взятку: видео

27.04.2018 - 15:49
НАБУ опубликовало видео оперативной съемки по делу о задержании 24 апреля сотрудника СБУ при получении им 47.5 тысяч долларов. На записях сотрудник спецслужбы рассказывает посредникам, как реализовать схему вымогательства денег ...

Ломаченко досрочно победил дерзкого Ригондо: видео

10.12.2017
Преобладая над соперником по ходу ...