ЗСУ знищили наметовий табір окупантів в Олешках

Величенька «бавовна» завітала до бази російських загарбників в окупованому місті Олешки Херсонської області. Про це повідомив воєнний аналітик «DeepState», оприлюднивши відповідний відеосюжет з прив’язкою до мапи.

На ролику видно, як наші захисники готують якийсь снаряд, але чи скинули його з безпілотного літального апарату, чи вистрілили з гармати, нам незрозуміло. В будь якому випадку, згодом декілька відеокамер з різних ракурсів зафіксували потужний вибух з яскравим спалахом.

Вірогідно, цю саме подію описав Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Про удари по орках у районі Олешок Херсонської області. Там розгорнули наметове містечко на півтори з лишнім сотні орків і поставили понад двадцять вантажівок…ЗСУ завдали по цьому табору потужних ударів… Поки що точна кількість убієнних невідома, але думаю, що їх чимало. Возили довго…».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Стефания Феррарио крушит стереотипы о модельной внешности, — кому теперь нужны ваши 90-60-90

20.11.2016 - 18:29
Модели плюс-сайз с каждым днем становятся все более популярными благодаря своему обаянию, бесстрашному стремлению к самовыражению, а также тому факту, что человечество постепенно приходит к пониманию, что чрезмерная худоба — ...

Певица Рианна сразила откровенным нарядом: фото, видео

08.08.2017
Певица Рианна регулярно принимает участие ...