ЗСУ знищили нафтобази окупантів в Бердянську

Минулої ночі військовослужбовці Сил оборони уразили нафтобази російських загарбників поблизу Джанкою і Азовського в окупованому з 2014 року Криму. А також нафтобазу в Бердянську та склади пально-мастильних матеріалів у районах Бердянська та Кузнецівки Запорізької області.

Окрім того, на Запоріжжі наші захисники уразили ворожий зенітний ракетний комплекс “Бук-М1” поруч з Багатівкою та склад безпілотних літальних апаратів біля Новозлатополя.

А в Донецькій області — командний пункт окремої мотострілецької бригади противника в районі Авдіївки, склад боєприпасів біля Широкої Балки і склади матеріально-технічних засобів поблизу Мар’янівки і Пришиба.

«Масштаби завданих збитків та інші результати уточнюються», — про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр генерального штабу Збройних сил України, не вказавши, чим саме завдано удари (вірогідно, ударними безпілотними літальними апаратами).



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лавров упал на сцене: видео

15.03.2018 - 17:08
На фоне того, какой сейчас прессинг оказывает Запад на Россию, ведущую агрессию по отношению ко всему миру, не мудрено чувствовать себя неловко. Вот и министр иностранных дел РФ Сергей Лавров ...

Винница с высоты птичьего полета

11.11.2015
Максим Крячко и Андрей Кучеренко ...

Экскаваторщик виртуоз

08.11.2015
Дело мастера боится. И не ...