ЗСУ знищили на Запоріжжі три бази окупантів

Наші ракетно-артилерійські підрозділи знищили бази російських окупантів в Василівці, Михайлівці та Новобогданівці (на мапі від «deepstatemap.live» позначена нами червоним квадратиком) Запорізької області. Сукупні втрати ворога склали понад 160 поранених інтервентів, знищено десять одиниць військової техніки і склад боєприпасів. Число вбитих загарбників уточнюється (кількість «трьохсотих» встановити легше, адже їх доставляють до місцевих лікарень).

Про це сьогодні у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Від Василівки до найближчої вільної території близько десяти кілометрів, від Михайлівки – 25 км, від Новобогданівки – 40 км. В перших двох випадках по об’єктам противника могла дістати й високоточна ствольна артилерія, в останньому, швидше за все – реактивні системи залпового вогню «HIMARS», «MARS II» чи «М270».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы ВСУ эвакуировали труп боевика «Востока» Константина Ширяева: видео

11.12.2017 - 15:25
Пресс-центр штаба АТО опубликовал видео, как наши военные эвакуировали из серой зоны труп боевика ДНР.  Ранее «РЕАЛ» сообщал, что труп террориста, пролежавший более двух месяцев в серой зоне между донецком ...

Как пьяный водитель Мерседеса с заправочным шлангом боролся (видео)

25.12.2015
На камеру видеорегистратора попали кадры, ...

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015
Давно подмечено, что домашние животные ...