ЗСУ знищили мотель з окупантами на Херсонщині
Військовослужбовці Збройних сил України знищили готель-ресторан в окупованому селі Великі Копані у Херсонській області (Лівобережжя).
Звісно, ворожа пропаганда кричить про удар по цивільному об’єкту, однак місцеві жителі повідомляють, що в «кафе» перебувала велика кількість російських загарбників.
На момент написання цих рядків точні результати удару невідомі. А оприлюднені фотографії свідчать про дві речі. По-перше, це все-таки щось на зразок мотелю, а не кафе.
По-друге, відносно незначно зруйновані стіни відповідають класичному удару снарядами від HIMARS, які в першу чергу проламують стелю і міжповерхові перекриття.

Подпишитесь на новости
























