ЗСУ знищили мотель з окупантами на Херсонщині

Військовослужбовці Збройних сил України знищили готель-ресторан в окупованому селі Великі Копані у  Херсонській області (Лівобережжя).

Звісно, ворожа пропаганда кричить про удар по цивільному об’єкту, однак місцеві жителі повідомляють, що в «кафе» перебувала велика кількість російських загарбників.

На момент написання цих рядків точні результати удару невідомі. А оприлюднені фотографії свідчать про дві речі. По-перше, це все-таки щось на зразок мотелю, а не кафе.

По-друге, відносно незначно зруйновані стіни відповідають класичному удару снарядами від HIMARS, які в першу чергу проламують стелю і міжповерхові перекриття.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео обстрела террористами Светлодарска из гаубиц

13.01.2017 - 22:51
Накануне «РЕАЛ» писал о редком случае — мониторинговая миссия ОБСЕ на Донбассе не просто констатировала, что услышала энное количество выстрелов с востока на запад или какого-то другого «зашифрованного» направления, а ...