ЗСУ знищили мінометну батарею окупантів

Артилеристи Збройних сил України знищили три міномети російських окупантів з розрахунками. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила військова частина А1108 (вона ж п’ятнадцята окрема бригада артилерійської розвідки ЗСУ).

Оприлюднене відео зняте операторами безпілотних літальних апаратів «15-ки» і складається з трьох окремих епізодів. В кожному показано ворожий міномет, який веде вогонь, а потім несподівано вибухає. Влучність відповідає фантастичному рівню — прямому попаданню з першого пострілу.

Як прокоментував це ж відео Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «15-та бригада помітила, а артилерія ЗСУ знищила російські міномети високоточними снарядами».

Очевидно, маються на увазі американські 155-міліметрові «Excalibur». Принаймні, нам не відомо про інші високоточні артилерійські снаряди на озброєнні в ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016 - 15:52
«Навігатор» спробує привнести нові знання у маси задля кращого сприйняття процесів декомунізації. Прогулюючись вулицею з новою декомунізованою назвою Марії Гавриш, журналіст “ВІНТЕРИ” Галина Гулько розпитувала жителів П’ятничан, що вони знають ...