ЗСУ знищили командування 58-ої армії РФ
Наші ракетно-артилерійські підрозділи знищили в окупованому Мелітополі Запорізької області керівний склад 58-ої загальновійськової армії сухопутних військ Російської Федерації. Штаб армії розташовано у Владикавказі (Північна Осетія), вона входить до південного військового округу РФ.
Окрім того, наші захисники в районах окупованих Енергодара і Токмака та вільного прифронтового Гуляйполя на Запоріжжі знищили три артилерійські установки, десяток одиниць військової техніки поранили півтори сотні інтервентів. Очевидно, вбитих теж не мало, але їх кількість невідома.
Про це в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого повідомив, його речник Андрій Ковальов.
Між Мелітополем і найближчою вільною територією шістдесят кілометрів по прямій на мапі – це робоча відстань для західних реактивних систем залпового вогню типу HIMARS. До інших вище вказаних міст дістає ствольна високоточна артилерія. Дивись скрін мапи від «deepstatemap.live».

Подпишитесь на новости