ЗСУ знищили командний пункт окупантів у Сватовому

Сьогодні вночі мешканці окупованого міста Сватове Луганської області почули потужний вибух, про що повідомили в соціальних мережах: «Був приліт чи підрив, інформація уточнюється».

Ближче до ранку Телеграм-канал «Донбас Оперативний», посилаючись на місцевих жителів, написав: «Вразили пункт управління (російських окупантів) в Сватовому».

Сватове розташоване в дванадцяти кілометрах від лінії фронту. Це робоча дистанція для численних видів крупнокаліберної артилерії.

Але Збройні сили України в таких випадках зазвичай використовують високоточні артилерійські снаряди «Excalibur» чи заряди «GMRLS» від реактивних систем залпового вогню типу HIMARS.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео избиения школьницы под Киевом

25.01.2019 - 18:21
В селе Вишеньки Бориспольского района Киевской области произошла драка школьниц. Соответствующее видео опубликовали в группе dtp.kiev.ua в Facebook. В комментарии к записи говорится, что ученица девятого класса побила девочку из ...