ЗСУ знищили командний пункт батальйону російських окупантів
Винищувач «МіГ-29» Повітряних сил Збройних сил України двома американськими високоточними керованими авіаційними бомбами «GBU 39» знищив командний пункт батальйону російських окупантів на одній з південних ділянок фронту (Херсонська чи Запорізька область).
Про це з посиланням на наших захисників розповів військовий Телеграм-канал «Соняшник», який спеціалізується на авіаційній тематиці та адмініструється профільними спеціалістами.
Ресурс оприлюднив відповідне відео, яке складається з трьох частин. Спочатку ми бачимо кадри розвідки ворожої позиції — якісь будівлі біля траншеї. Потім, як літак запускає два КАБи. Тоді два потужних вибухи – прямі влучання в вищезгадані споруди.
Подпишитесь на новости
























