ЗСУ знищили командира штурмової групи морпіхів ЗС РФ

На Вугледарському напрямку (південь Донецької області) головний сержант кулеметного взводу 72-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені Чорних Запорожців Олег Койляк ліквідував командира штурмового загону 155-ої окремої бригади морської піхоти тихоокеанського флоту РФ лейтенанта Олексія Зиненко 1975 року народження.

Про це в своєму Телеграм-каналі «Bochkala_WAR» повідомив військовий експерт Роман Бочкала. Очевидно, Зиненка знищили в ближньому бою, оскільки наші захисники сфотографували труп та отримали його документи. Дивись знімки.

Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» стверджує, що на цій ділянці фронту ворог взагалі несе дуже великі втрати.

Підтверджує це, як не дивно, і ватажок терористів ДНР Олександр Ходаковський, який розповів, що російське військове командування під тиском рашистської громадськості, невдоволеної великими втратами під час штурму Павлівки під Вугледаром, змушене шукати «цапа-відбувайла».

Стрілочником поки що обрано комбрига 40-ой, який начебто не мав сил і засобів для виконання поставленого завдання.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В зоопарке Винницы пополнение – кошачий лемур и павианы: видео

28.11.2017 - 12:33
В Винницком зоопарке впервые в его истории на свет появились павианы-гамадрилы. Их еще называют краснозадыми. Назвали детенышей «Майком» и «Джоном» и держат отдельно от других животных, чтобы не «подцепили» инфекцию.  ...