ЗСУ знищили колону з п’яти танків і ББМ окупантів
Бійці Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів на одній з ділянок фронту.
Про це з посиланням на наших захисників повідомив військовий блогер Сергій Нещадим.
На своїй сторінці в соціальній мережі «Х» він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих розвідувальними безпілотними літальними апаратами підрозділу операторів БПЛА «SICARIO».
Їх оператори коригували вогонь дронів-камікадзе, протитанкових ракетних комплексів та артилерії по п’яти танках і ББМ загарбників, які мчали до наших позицій. Всі вони були знищені.
Епічне знищення колони
Працювали розвідка «SICARIO», FPV-дрони, артилерія та ПТРК дружніх сил💥💪🇺🇦💯 pic.twitter.com/jBhBEqCov7
— Сергій Нещадим △ 🇺🇦 (@nevedimka123) June 24, 2025
Подпишитесь на новости
























