ЗСУ знищили колону техніки окупантів у Курській області РФ

Збройні сили України накрили вогнем велику колону військової техніки і особового складу російських окупантів у Курській області РФ за вісім км від кордону. Про це сьогодні з посиланням на рашистських «воєнкорів» повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

З текстів повідомлень можна припустити, що вогонь був переважно артилерійським, хоча не можна виключати й інші види озброєнь, наприклад реактивні системи залпового вогню типу HIMARS.

Колона була не тільки великою, але й щільною. Перші точкові удари (вірогідно, якимось високоточними снарядами) прийшлися на голову і хвіст колони. Після цього, схоже, по обмеженій в маневрах колоні працювала звичайна артилерія: «Били по площам».

Точні наслідки рашисти, звісно, не вказують, натомість зазначають, що машини з центру колони намагалися, як могли, роз’їхатися в сторони. Зрозуміло, що такий удар був можливий з авіарозвідкою та коригуванням вогню безпілотними літальними апаратами.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

На ЧАЭС надвинули защитный саркофаг за 41 миллиард гривен: видео

29.11.2016 - 15:10
33 часа на 4-й энергоблок ЧАЭС медленно надвигали грандиозную, не имеющую аналогов в мире защитную арку, которую прозвали саркофагом. Это чистое время движения, а стартовал сам процесс 14 ноября. Сегодня эта своего ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...

Девушка по глупости устроила пожар на автозаправке (видео)

05.01.2016
На видеорегистратор стоящего в очереди ...