ЗСУ знищили колону танків і ББМ окупантів

Бійці 43-ої окремої артилерійської бригади Збройних сил України імені гетьмана Тараса Трясила знищили велику штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів, які атакували наші позиції.

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами (як контрольними, так і дронами-камікадзе).

Так, хоча бригада й артилерійська, основні втрати агресору завдали саме баражуючі боєприпаси. Хоча видно й використання іншої зброї.

Загалом знищено і пошкоджено мінімум три танки (танковий взвод) і три бойові броньовані машини (взвод ББМ).



Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Вынеси козла!» Появилось новое видео потасовки депутатов в Раде

07.10.2017 - 13:38
Когда в Верховной Раде бушуют страсти, за словом в карман нардепы не лезут. Вот и 5-го октября, когда «Самопомощь», «Свобода» и их союзники по оппозиции блокировали трибуну и президиум парламента, ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...