ЗСУ знищили колону російської військової техніки
Бійці Збройних сил України знищили колону російських окупантів у складі бронетранспортера і двох вантажівок («КамАЗів» з маркуванням «Z»).
Про це на своїй сторінці в «Твіттері» сьогодні повідомив нардеп Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідне відео.
Ролик знято нашими захисниками, які обстежують ще задимлену ворожу техніку, яка нещодавно перестала горіти, і це є своєрідною інтригою. Адже бронетранспортер з вантажівками точно не є штурмовою групою – це, швидше за все, конвой постачання з боєприпасами.
Тому можна припустити, що це наслідки роботи нашої диверсійно-розвідувальної групи в ближньому тилу ворога. Однак, як для такого варіанту, наші бійці занадто спокійні…

Знищена російська колона.https://t.co/RnHCbXtM7q pic.twitter.com/eIHD3x6TC6
— 🇺🇦 Мисягiн 🇺🇦 (@2uwmp) April 30, 2023
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)