ЗСУ знищили колону російської техніки й будівлю з окупантами

В першій половині шостого листопада ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України виконали дев’яносто вогневих завдань по російським окупантам на Херсонському напрямку. В тому числі, в Скадовському районі знищено склад боєприпасів. Про це повідомив спікер Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров.

В свою чергу, речник Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун в вечірньому зведенні розповів, що в попередні дні в Каховці Херсонської області нанесено влучний удар по будівлі, в якій знаходилися до двохсот загарбників. А біля Раденську знищено колону військової техніки ворога.

Вказані географічні об’єкти розташовані на лівому березі Дніпра — на відстані від сорока до сімдесяти кілометрів до найближчої вільної території. Це робочі дистанції для високоточних снарядів GMRLS від західних реактивних систем залпового вогню «HIMARS», «MARS ІІ» чи «М270».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как в центре Винницы ряженая бабка-попрошайка убегала от журналиста: видео

25.12.2016 - 21:40
Днем 25 декабря в Виннице на улице Соборной неподалеку от ТЦ Sky Pаrk появилась новая попрошайка. Под видом старушки этот человек, стоя на четвереньках, просил милостыню, и горожане охотно подавали. ...