ЗСУ знищили колону російських танків

Бійці роти ударних БПЛА «Ахіллес» 92-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України імені кошового отамана Івана Сірка знищили сучасний танк російських окупантів.

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео з коментарем: «FPV-дрон (камікадзе) уразив ворожий танк Т-90 вартістю 4,5 млн доларів».

Ролик змонтовано з кадрів, знятих власне, як самим баражуючим боєприпасом, так і контрольним безпілотним літальним апаратом.

Поруч знаходяться ще чотири уражених ворожих танки. Тобто фактично тут знищено ворожу колону.

Вказано, що подія сталася на Сватівському напрямку. Частіше це синонім Куп’янського напрямку – сама північна ділянка фронту в Харківській і Луганській областях.

Але іноді під цим терміном мають на увазі ділянку фронту безпосередньо навпроти окупованого Сватового на Лугащині, або навіть Куп’янський і сусідній Лиманській (Кремінський) напрямки разом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Полтавщине полицейские поймали голую женщину (видео)

10.05.2016 - 19:02
Забавная история приключилась на 9 мая в Кременчуге Полтавской области. Там патрульные полицейские увидели прямо на улице обнаженную молодую женщину. Естественно, они вынуждены были пресечь нарушение общественного порядка и задержать ...

Как собаки уговорили кошек прекратить драку (видео)

25.10.2015
Кошачьи драки обыденное дело. Самцы ...

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, ...