ЗСУ знищили колону російських окупантів

Бойову броньовану машину і щонайменше дев’ять різноманітних автомобілів російських окупантів вночі знищили бійці підрозділу «РАРОГ» 24-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені короля Данила.

Про це повідомив телеграм-канал «РАРОГ» — ударні дрони 24 ОМБр», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих камерою нічного бачення потужного дрона-бомбардира (октокоптер або «Баба Яга»).

Його оператори влучно скидали на ворожу техніку протитанкові кумулятивні гранати (на скриншоті одна з них обведена червоною лінією). Очевидно, вильоту бомбардира передувала денна аеророзвідка маленьким дроном.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Козел забодал быка

26.10.2015 - 20:33
Размер не всегда имеет значение. Это смог доказать безымянный козел. ...