ЗСУ знищили колону російських окупантів

Бійці Збройних сил України влучили високоточним боєприпасом у скупчення мінімум тридцяти російських окупантів, які вишукувалися в дві шеренги і третю командну біля лісосмуги перед вантажівкою.

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідні фотографії, зроблені безпілотним літальним апаратом, з коментарем: «Тотальне знищення російської піхоти на шикуванні».

Першоджерелом цих  світлин є наш захисник (очевидно, аеророзвідник), який веде сторінку «Зовнішній пілот» в соціальній мережі «Х» (колишній «Твіттер»). Таким чином, він збирає кошти на дрони.  ️

Наприклад, вчора оприлюднив першу світлину, на якій інтервенти стоять на шикуванні, попередивши, що продовження історії буде лише після збору певної суми. Сьогодні українці зібрали 50 тисяч гривень, і «Зовнішній пілот» оприлюднив друге фото – з потужним вибухом на місці шикування інтервентів.

Хоча світлини зроблені влітку (максимум ранньої осені), раніше вони не оприлюднювалися. Наслідки вибуху оцінити неможливо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтожения баллистической ракеты, выпущенной по Саудовской Аравии

04.11.2017 - 22:23
Силы противоракетной обороны Саудовской Аравии сбили баллистическую ракету, которая была запущена из Йемена. Ракеты, выпущенные по цели, сбили вражескую в аэропорту Эр-Рияда , который располагается в 35 километрах от города. ...

Двое снайперов ликвидировали 12 оккупантов: новое видео

13.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...