ЗСУ знищили колону окупантів під Кліщіївкою

Сьогодні російські окупанти штурмують наші позиції північніше звільненого минулої осені села Кліщіївка південніше Бахмута.

Про це повідомляють наші захисники, які ведуть свої Телеграм-канали. Наприклад, «ШО НА ФРОНТІ?» о 9:59: «Орки намагаються штурмувати Кліщіївку».

Але більш детально написав Станіслав Бунятов (Осман) — блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на Бахмутському напрямку.

О 10:15: «На півночі Кліщіївки орки намагалися проривати нашу оборону — безрезультатно. Дві бойові машини піхоти знищено, декілька було підбито — вони змогли відійти в Бахмут під покровом димових завіс».

О 10:23: «Нікуя не вчить їх доля тяжка, знову їдуть. Зараз буде прожарочка».

І о 10:28: «Танк втік назад. Ввечері дам зведення коротке за день».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016 - 15:48
Кот, который на этом видео, личность целеустремленная, никакие преграды и высоты не могут помешать ему добыть то, что ему очень нужно. ...