ЗСУ знищили колону окупантів під Бахмутом
Сьогодні бійці Сил оборони відбили атаку штурмової броньованої колони з десантом російських загарбників зі сторони окупованого міста Бахмут на сусіднє вільне село Іванівське.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 13:22 повідомив Станіслав Бунятов (Осман) — військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої ОШ бригади Збройних сил України, яка воює на Бахмутському напрямку.
Частина ворожої штурмової піхоти була знищена, а дві ворожі БМП цього разу змогли відступити назад. З приводу останнього Станіслав Бунятов незадоволений: «Тиснуть там, де їм дають найменше на горіхи. Вони розуміють тільки силу».
Культурною військовою мовою це називається пошуком слабких ділянок, на які згодом направляються значні сили.

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)