ЗСУ знищили колону окупантів на Курахівському напрямку

Бійці 72-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських загарбників в районі окупованої Новомихайлівки на Курахівському (раніше Мар’їнському) напрямку.

Про це повідомив Телеграм-канал батальйону безпілотних систем «БУЛАВА» 72-ої бригади, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих як дронами-камікадзе, так і контрольними безпілотними літальними апаратами.

Оператори останніх не лише коригували хід бою, але й скидали на інтервентів осколкові гранати. А баражуючими боєприпасами наші захисники знищили або пошкодили вісім ББМ загарбників.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» победило «Маритиму» и вышло в групповой турнир Лиги Европы: видео голов

24.08.2017 - 21:39
Киевское «Динамо», вылетевшее из Лиги Чемпионов, реабилитировалось в двухматчевом противостоянии с португальской «Маритиму» за право попасть в групповой турнир Лиги Европы. Сегодня в Киеве «Динамо» добилось успеха. На 32-ой минуте ...