ЗСУ знищили колону окупантів на Донеччині

Бійці восьмого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних сил України імені князя Ізяслава Мстиславича виявили і знищили колону бронетехніки російських окупантів у Донецькій області.

Про це у своєму Фейсбуці та Телеграмі повідомила пресслужба командування ССО ЗСУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих як FPV-дронами-камікадзе, так і контрольними безпілотними літальними апаратами.

Баражуючими боєприпасами, які нашим захисникам придбала громада Хмельницького, знищені бронетранспортер, бойова машина піхоти та якась інженерно-евакуаційна машина загарбників. Ще дві ворожі БМП пошкоджені.

Окрім того, спецпризначенці мали достатньо дронів, щоб влаштувати полювання на інтервентів, які тікали з враженої техніки: четверо з них ліквідовані, один поранений.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

На Винничине девушка иссохла до 23-х килограмм – медики сражаются за ее жизнь: видео

21.04.2017 - 14:22
Винницкие медики столкнулись с редчайшим случаем, когда 16-летняя девушка резко потеряла в весе около 20 килограммов, а причину этой аномалии они найти не могут. Пока здоровье школьницы приходится поддерживать путем ...