Сьогодні вранці бійці Сил оборони відбили атаку штурмової бронетанкової колони з десантом російських окупантів на одній з ділянок фронту на Бахмутському напрямку.
У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер ✙» він, серед іншого написав: «Знищено танк, бойову машину піхоти та «відправлений в космос» багатоцільовий тягач легко броньований з піхотою».
