ЗСУ знищили колону бронетехніки окупантів під Донецьком

На Авдіївському (Донецькому) напрямку минулої доби наші захисники відбили атаки російських окупантів в районі населених пунктів Водяне та Невельське.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, український воєнний аналітик і автортетний укладач фронтових мап «DeepState» в звіті за 23 лютого констатував ще один масований ворожий штурм під Донецьком:

«За рік штурму Мар’їнки кацапам так і не вдалося захопити місто. Вчора ворог почав дуже масований штурм на сусідню Побєду. Вдалося відбити атаку вже в самому хуторі. 79-а бригада з «Javelin» підбила танк, також були знищені ще як мінімум три ворожі БМП-3».

При цьому, на жаль, ворог таки зумів захопити нову територію між Мар’їнкою та Побєдою. Дивись скріни карт за 23 й 24 лютого; на останній ми позначили місце просування агресора.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Горные пехотинцы противостоят недобиткам Гиви: видео

05.10.2017 - 19:38
Военное телевидение Украины показало сюжет под названием «Горные пехотинцы против недобитков Гиви». В сюжете бойцы ВСУ рассказывают об активизации вражеских снайперов. Также говорят, что с наступлением вечеров начинаются обстрелы из ...

В «Шахтере» жестко ответили на выпады ДНР: видео

15.12.2017
Генеральный директор ФК «Шахтер» Сергей ...

Экскаваторщик виртуоз

08.11.2015
Дело мастера боится. И не ...