ЗСУ знищили колону бронетехніки окупантів

Збройні сили України на південному напрямку розбили колону бронетехніки російських окупантів.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягiн, оприлюднивши відповідне відео.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом. Три бойових броньованих машини загарбників швидко їдуть по польовій дорозі, біля них розривається артилерійський снаряд, але влучити в рухому ціль дуже складно…

Раптом в місці перетину дороги і вщент зруйнованої лісосмуги з траншеєю перша ББМ потужно вибухає – це було схоже на підрив на кількох протитанкових мінах чи фугасах.

Решта ББМ зупиняється. Тим часом до них по тій самій дорозі під’їжджають танк і ще одна ББМ інтервентів. В цей момент одна ББМ поїхала назад по дорозі, а от танк спробував проїхати вперед біля раніше підірваної ББМ. Однак зовсім поруч з нею він теж потужно вибухнув. Після цього решта ББМ рушила назад. Весь цей час поруч з ними рвалися поодинокі снаряди. Тим часом підірвані танк і ББМ стали дуже сильно палати.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось первое в мире видео акулы-призрака

16.12.2016 - 23:28
Большая радость для ученых — впервые удалось снять на видео крайне редкий вид океанского хищника — так называемую акулу-призрака. Ее еще называют рыбой-химерой. Успех сопутствовал спецам из института Monterey Bay Aquarium ...

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015
Давно подмечено, что домашние животные ...

Вратарь забил гол со своей половины поля

09.12.2015
На 66-й минуте вратарь норвежского ...