ЗСУ знищили казарми окупантів у Кремінній

Бійці Збройних сил України методично (у тому числі й сьогодні вже щонайменше п’ять прильотів) винищують місця розташування (казарми) російських загарбників в окупованому місті Кремінна Луганської області.

Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському) і Сіверському напрямках:

«Вата звернула увагу, що «нацики» б’ють тільки по тим будинкам, з яких виїхали люди. А хто живе в тих будинках? Правильно — рашисти. І дохнуть вони в Кремінній останнім часом зі швидкістю світла».

Цьому сприяє те, що місто розташоване на відстані від п’яти до дванадцяти кілометрів від найближчої ділянки лінії фронту; тобто в межах досяжності і дронів-камікадзе, і звичайної артилерії.

Звісно, це можливо лише за умов якісної розвідки — можна припустити і повітряну, і повідомлення місцевих проукраїнські налаштованих мешканців.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Луганске взорвался топливный склад возле завода «Лугансктепловоз»: видео

12.03.2017 - 18:41
Сегодня в Луганске возле неработающего завода «Лугансктепловоз» прогремел взрыв на топливном складе. Округу окутал черный дым. Рядом загорелись поля. На этом топливном складе террористы заправляли свою военную технику. Позже появилось видео ...

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016
Кот, который на этом видео, ...