ЗСУ знищили «Град» окупантів в Донецьку

Збройні сили України за допомогою влучного скиду маленької запальної гранати з квадрокоптера «Мавік» знищили реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град» російських загарбників в окупованому Донецьку.

Про це повідомив Телеграм-канал «ПЕТРИЧЕНКО», оприлюднивши відповідне відео, зняте самим безпілотним літальним апаратом, з коментарем: «Іноді ризик виходу в сіру зону і виліт безпосередньо під ніс до орків може бути виправданий».

«Град» стояв недалеко від дороги чи то на околиці міста, чи то в одній з його чисельних промислових зон. Спочатку показано влучний скид гранати. Машина одразу загорілася, однак вона, судячи з усього, не була заряджена.

Згодом до неї підбігли інтервенти, однак загасити полум’я не змогли. Потім видно, що до місця пригоди під’їхала пожежна машина, однак зупинилася на безпечній відстані. Один з пожежників разом з загарбниками підійшов до палаючої РСЗВ, однак спокійно пішов назад.

Очевидно, вже не було сенсу ризикувати пожежною машиною.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Трактор чудом избежал столкновения с поездом: видео

30.08.2017 - 02:00
Британский портал SWNS опубликовал видеозапись, сделанную камерой в кабине машиниста поезда недалеко от города Лестер. На записи видно, как поезд едва не сбил на переезде трактор с прицепом. Транспортные средства ...

Погладь кота

27.10.2015
Погладь кота! Ведь он так ...

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015
А Вы видели как распускается ...