ЗСУ знищили елітного снайпера окупантів

Бійці чотирнадцятої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені князя Романа Великого скидами маленьких осколкових гранат ВОГ знищили снайпера російських окупантів.

Про це пресслужба підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом, оператор якого власне і ліквідував ворога.

В підписах на відео вказано, що позивний снайпера з елітного підрозділу був Косий, однак з загального характеру текстів можна припустити, що це такий гумор.

Наш дрон помітив снайпера, коли той з рушницею і великим рюкзаком шукав собі місце для залягання в якомусь гаю. Скид ВОГа серйозно поранив інтервента, однак він не втратив свідомість. Лежачи на спині, викликав допомогу, молився і піднімав руки до гори, наче здається.

І за ним справді прийшли свої – троє окупантів погрузили Косого в ночви і поволокли його до себе по засніженій дорозі. Однак їх знову атакував дрон. Після ще двох скидів снайпер таки помер, але його рятувальники втекли.

З попередніх новин відомо, що чотирнадцята бригада воює на Куп’янському напрямку (в районі нескореної Синьківки).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ксения Собчак исполнила забойную песню: видео

16.12.2017 - 22:34
Ксения Собчак, которая заявила о вступлении в президентскую гонку в России, сегодня в Екатеринбурге сделала громкое заявление. А еще спела забойную песню. Заявление касается готовности сняться с выборов если оппозиция ...

Опубликовано видео с внучкой Путина

14.06.2017
Недавно президент России Путин признался ...

В США из-за сильных морозов поджигают рельсы: видео

31.01.2019
Железнодорожные рабочие в Чикаго из-за ...