ЗСУ знищили дві штурмові бронегрупи окупантів під Іванівським

Сьогодні бійці Сил оборони знищили щонайменше дві штурмові бронегрупи з десантом російських окупантів на Бахмутському напрямку. Про це повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман).

У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» об 11:30 він написав: «Сьогодні орки продовжують спроби наступу на Бахмутському напрямку. Знищено БТР та БМП, наразі просувань не мають, успішно знищуємо їх піхоту. Ситуація в населеному пункті Іванівське залишається напруженою».

А вже о 17:11 Станіслав Бунятов лаконічно доповнив: «Спалили ще дві бойові машини піхоти з піхотою на Бахмутському напрямку».

Звертаємо увагу також на те, що у першому повідомленні Осман фактично заперечив інформацію свого побратима, який веде телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», про просування загарбників в районі Часового Яру.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Крыму жестоко избили бывшего премьер-министра АРК Франчука: видео

11.08.2018 - 23:11
В Крыму в своем доме жестоко избит бывший премьер-министр АРК, депутат нескольких созывов Верховной Рады Анатолий Франчук. Ночью в его дом ворвались неизвестные, связали руки и нои, после чего сильно ...