ЗСУ знищили дві роти російських окупантів

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони знищили склад боєприпасів російських окупантів в окупованому Мелітополі Запорізької області. При цьому півсотні загарбників (пів роти) отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Паралельно в Василівському районі (північ захопленого Запоріжжя) наші захисники знищили ще два склади боєприпасів і сім одиниць військової техніки. Тут отримали поранення ще близько 130 інтервентів. Разом майже дві роти.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомив його речник Олександр Штупун: «Кількість ліквідованого особового складу ворога уточнюється».

Знищені об’єкти ворога легко зафіксувати космічним і повітряним спостереженням, а також за свідченнями очевидців. Кількість «трьохсотих» можна встановити за даними прийому в місцевих лікарнях. А от число «двохсотих» дізнатися важче. Втім, зрозуміло, що в вищезгаданих випадках їх було чимало.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Кот осмысленно играет на пианино (видео)

08.02.2016 - 21:24
Талантливыми и с хорошим музыкальным слухом, бывают не только люди. На видео, которое мы предлагаем Вам посмотреть, кот, который осмысленно и смешно стараясь, извлекает звуки из пианино. Это Вам не ...

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю ...