ЗСУ знищили дві колони окупантів на Лиманському напрямку

Вчора бійці Сил оборони відбили дві потужні атаки бронетанкових колон з десантом російських окупантів на наші позиції в районі вільних сіл Терни і Ямполівка Донецької області.

Перший штурм був більш масованим – наші захисники знищили або пошкодили дев’ять танків і бойових броньованих машин та кілька відділень (по сім чоловік) піхоти загарбників.

Згодом інтервенти знову пішли на штурм, але цього разу меншими силами. Бійці Збройних сил України знищили танк і бойову машину піхоти з десантом, після чого ще дві БМП розвернулися назад.

Про це сьогодні у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 8:46 розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман).



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Ксения Собчак исполнила забойную песню: видео

16.12.2017 - 22:34
Ксения Собчак, которая заявила о вступлении в президентскую гонку в России, сегодня в Екатеринбурге сделала громкое заявление. А еще спела забойную песню. Заявление касается готовности сняться с выборов если оппозиция ...