ЗСУ знищили дві казарми російських загарбників

Ракетно-артилерійські війська Сил оборони 28-29 листопада влучили по базам російських окупантів в районах населених пунктів Інженерне, Пологи та Токмак Запорізької області, внаслідок чого знищено п’ять одиниць техніки та поранено близько сотні загарбників.

Про це сьогодні в вечірньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних сил України в соціальній мережі «Фейсбук», зокрема, повідомив його спікер Олександр Штупун.

Там, де так багато «трьохсотих», неодмінно є й вбиті, але про їх кількість важко дізнатися. Про поранених можна довідатися з лікарень, куди їх доставляють.

В свою чергу, міський голова Мелітополя Іван Федоров ввечері написав у своєму Телеграм-каналі: «Сьогодні вночі знищено дві казарми рашистів: у захопленній школі села Ясне та у будинку культури у селищі Мирне (Запорізької області)».

А Телеграм-канал «Донбас Оперативний», посилаючись на місцевих жителів, розповів про вечірні вибухи в окупованому місті Токмак на Запоріжжі.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Путин украл старую шутку о спорте и спирте: видео

29.11.2017 - 18:02
«Есть такое слово спорт. Не путать со спиртом. Разница всего в одну букву, видите?..» Люди постарше, особенно футбольные болельщики помнят старую шутку над спортсменами. Когда кто-то начинал показывать плохую игру (например, футболист) ...

Scania показала как проводит краш-тесты грузовиков

01.10.2016
Компания Scania опубликовала ролик с ...

Большой успех украинских силовиков: фото, видео

22.02.2017
Для киевского Майдана в Одессе ...