ЗСУ знищили дві групи окупантів високоточним вогнем 

Звичайній артилерії дуже важко даються прямі влучання в цілі розмірами приблизно два на чотири метри – зазвичай для цього потрібно зробити десятки, а швидше навіть сотні пострілів. Тому всі факти прямих влучань з першого пострілу можна покладати на високоточні боєприпаси, наприклад, на американські 155-міліметрові снаряди Excalibur.

Проте ніхто не витрачатиме таку дороговартісну зброю на окремих піхотинців. Тим унікальніше відео, яке оприлюднив наш захисник, котрий веде англомовну сторінку «Kriegsforscher» в соціальній мережі «Твіттер».

Ролик складається з двох частин, знятих безпілотними літальними апаратами, оператори яких, схоже, коригували вогонь. В першому випадку несподіваний досить потужний вибух вбив двох інтервентів, які спокійно йшли по стежці. В другому – так само вбито трьох з чотирьох загарбників на якійсь дорозі біля лісосмуги, четвертий втік.

Ризикнемо припустити, що це були постріли з мінометів (можливо, 82-міліметрових). По-перше, вони в кілька разів точніші за гармати, хоча менш далекобійні. Окрім того, в цих епізодах не обійшлося без унікальної майстерності стрільців і везіння.

Також не можна виключати, що окупанти загинули внаслідок підриву радіокерованих завчасно закладених вибухових пристроїв, але в умовах «Сталінграду» такими тонкощами нема коли займатися. Такі випадки траплялися в зоні АТО/ООС до 2022 року.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016 - 13:31
Похоже, место прежних «героев новороссии», типа Гиркина (Стрелкова) и Безлера, должен занять актер-«священник» Иван Охлобыстин. Российский гражданин, получив из рук главаря фейковой «республики» Александра Захарченко такой же фейковый «паспорт ДНР», ...

Как развлекаются американские любители оружия (видео)

07.11.2015
Впечатляющее видео ночных стрельб на ...