ЗСУ знищили два взводи окупантів в Миколаївській області

Збройні сили України знищили базу російських окупантів в місті Гола Пристань Херсонської області. Про це повідомляє, зокрема, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», посилаючись на місцевих мешканців та оприлюднивши зроблене ними відео. Ролик знято з автомобіля, який проїздив поруч зі зруйнованою міською окупаційною адміністрацією.

Від Голої Пристані до найближчої вільної території близько 25 кілометрів по прямій на мапі. Це робоча відстань для високоточних снарядів як реактивних систем залпового вогню типу HIMARS, так і крупнокаліберної артилерії.

В свою чергу, спікер Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун в ранковому зведенні розповів, що на Херсонському напрямку наші захисники знищили близько шістдесяти інтервентів в Першотравневому Миколаївської області (ближній тил загарбників). А це фактично два повноцінних взводи.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Британцы изобрели асфальт, впитывающий лужи моментально (видео)

26.09.2015 - 17:23
Британская компания представила инновационный материал — пористое асфальтовое покрытие, которое впитывает до 600 литров воды в минуту. На такой дороге никогда не будет луж, уверяют производители. Вряд ли кто-нибудь будет ...

Роман Зозуля нанес аргентинцу Биттоло травму пениса: видео

29.10.2017
Играющий нынче за испанский «Альбасете» ...