ЗСУ знищили два винищувачі «МіГ-31»
Минулої ночі на військовому аеродромі Бельбек північніше Севастополя внаслідок ракетної атаки була знищена заправна станція, виникла пожежа. Щонайменше одна ракета не була збита протиповітряною обороною. Постраждалих нема.
Про це з посиланням на свої джерела в екстрених службах окупованого Криму о 8:54 у своєму Телеграм-каналі повідомило «незалежне видання без цензури» (фактично опозиційне) ASTRA.
Міноборони фашистської РФ заявило про збиття минулої ночі над півостровом п’яти американських ракет ATACMS.
А о 9:35 ASTRA розповіла про втрати російських окупантів на військовому аеродромі Бельбек позаминулої ночі — знищені два винищувачі «МіГ-31», склад паливо-мастильних матеріалів, поранені одинадцять інтервентів.
Окрім того, вчора вранці ще одна ракета знищила ЗРК «С-400» «Тріумф» біля Вишневого, внаслідок чого загинули двоє інтервентів, ще двоє поранені.
Подпишитесь на новости
























Коментарі (0)