ЗСУ знищили два танкових взводи окупантів за добу на одній локації

За останню добу на Лиманському (Кремінському) і Куп’янському (Сватівському) напрямках бійці Сил оборони знищили сім танків російських окупантів. Причому, шість (два танкових взводи) в районі маленького села Новоєгорівка.

Про це розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ Збройних сил України Ілля Євлаш.

Зверніть увагу на карту більшого масштабу, яка показує обидва напрямки – на ній червоним квадратиком обведено той самий район Новоєгорівки. Зрозуміло, що велика кількість знищених ворожих танків на такій малій площі свідчить за скажену інтенсивність боїв.

Як прокоментував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState»:

«Важкі бої йдуть північніше Новоєгорівки за висоту 190.8 (дивись карту малого масштабу)… Там відбулося вісім штурмів з боку противника…

Залишається серйозна проблема неможливості уразити переправи через річку Жеребець. Через це кацапи мають достатньо варіантів руху бронетехніки до Сергіївки (сусіднє окуповане село) для подальших штурмів наших укріплень.

Окрім єгерів та десантників, на тому напрямку непогано себе показує і новостворена 43 окрема механізована бригада ЗСУ».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Укроборонпром провел успешные испытания нового боевого модуля «Дуплет», видео

25.04.2018 - 15:33
Новый украинский боевой модуль показал свои возможности. Вчера, 24 апреля, пресс-служба госконцерна «Укроборонпром» показала испытания БМ «Дуплет», проходившие на одном из полигонов Житомирской области. Изначально «Дуплет» разрабатывался для модернизации БМП-2, поэтому ...

Жесткая блокада подобралась к Горловке: видео

12.02.2017
У Торецка заблокировали одну из ...