ЗСУ знищили два танки і вісім машин окупантів під Вовчанськом

За 22 з половиною години 27-го травня на прикордонні Харківщини в районі містечка Вовчанськ бійці Сил оборони знищили два танки, сім безпілотних літальних апаратів, вісім автомобілів і чотири одиниці спеціальної техніки російських окупантів.

Крім того, наші захисники пошкодили чотири артилерійські системи і три автомобілі загарбників та розбили вісім їх укриттів. Втрати ворога у живій силі оцінені у 118 чоловік ліквідованими і пораненими.

Про це, серед іншого, в останньому на момент написання цих рядків зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Харківському напрямку відбулося дванадцять бойових зіткнень. Відбито десять атак у районах сіл Липці і Тернова, тривають бої в районах Вовчанська та Стариці. Втрат позицій не допущено».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на сьогоднішній мапі за результатами 26 травня змін ситуації на цій ділянці фронту не зафіксував.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ведущий BBC потрогал женщину за грудь в эфире: видео

17.05.2017 - 16:05
Курьезная история произошла с журналистом BBC Беном Брауном. Во время того, как он на открытом воздухе брал интервью, к нему с собеседником подошла девушка, которую он, не отвлекаясь от разговора, полапал ...

«Шахтер» разгромил «Олимпик»: видео голов

15.04.2017
После неожиданного поражения одесскому «Черноморцу» ...

Чудеса парковки от китайских танкистов: видео

10.12.2017
YouTube-канал CGTN показал тренировку механиков-водителей ...

Диктатор Дутерте за ужином спел по требованию Трампа: видео

13.11.2017
Воздух Южно-Китайского моря, похоже, смог ...