ЗСУ знищили два танки і ББМ окупантів на Харківщині

У прикордонні на півночі Харківської області бійці Сил оборони за перші 22 години 29 серпня знищили чи пошкодили два танки, дві бойові броньовані машини, дві артилерійські системи, одиницю спеціальної техніки, десять автомобілів і 34 безпілотні літальні апарати окупантів.

При цьому на вказаній ділянці фронту за даний час втрати російських загарбників в живій силі оцінені в 56 ліквідованих та поранених військовослужбовців.

Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Харківському напрямку відбулося чотири бойових зіткнення з російськими загарбниками. Відбито дві атаки в районах Липців та Вовчанська. Ще два бойових зіткнення тривають. Ситуація контрольована».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Роман Зозуля нанес аргентинцу Биттоло травму пениса: видео

29.10.2017 - 16:06
Играющий нынче за испанский «Альбасете» Роман Зозуля вчера в конце матча против «Сегунды» в борьбе за мяч не заметил своего партнера по команде Мариано Биттоло и в прыжке попал ему ...

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017
В Финляндии произошел теракт — ...

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018
Норвежская обсерватория в городе Сенья ...