ЗСУ знищили два російські ЗРК «Оса»

За перші вісімнадцять годин 29 грудня російські загарбники здійснили дев’ять безуспішних штурмових дій на наші позиції на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області. Але бійці Сил оборони й надалі утримують зайняті позиції та завдають противнику значних втрат.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, Сили оборони півдня України розповіли про підтверджені втрати інтервентів на Херсонському напрямку за період з 7:00 вчора до 7:00 сьогодні:

20 окупантів (взвод), два зенітно-ракетні комплекси “Оса”, станція радіоелектронної боротьби, 152-міліметрова самохідна артилерійська установка “МСТА-С”, шість гармат (батарея), міномет, два моторні човни, шість одиниць броньованої та автомобільної техніки.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Поярков рассказал, что снято на скандальных видео с Савченко

21.03.2018 - 22:00
Известный активист Майдана и художник Сергей Поярков в эфире телеканала 112 Украина рассказал, что общался с людьми, которые видели видеозаписи с Надеждой Савченко, на которых зафиксированы ее призывы совершить в ...

ИГИЛ выложил видео казни турецких солдат

23.12.2016
Боевики ИГИЛ разместили в Интернете ...