ЗСУ знищили два російські танки «Т-90М Прорив»

З одного пострілу 155-міліметровим високоточним снарядом «М982 Excalibur» бійці Збройних сил України влучили в справді крутий танк російських окупантів «Т-90М Прорив».

Відповідне відео, зроблене безпілотним літальним апаратом, оприлюднив, зокрема, нардеп, волонтер та блогер Юрій Мисягін.

Однак не завжди слово «знищення» точно показує ступінь враження танка навіть після прямого влучання 155-мм снаряду. Але в даному випадку наприкінці ролика видно, що танк серйозно зруйновано, і він палає та димить. Тому ця машина буквально знищена.

Варто відмітити, що звичайній артилерії для подібного влучення в танк потрібні десятки, а швидше навіть сотні снарядів. Нагадаємо, «М982 Excalibur» і гармати до них нам надали Західні партнери.

Тим часом Телеграм-канал «Третя сила» продемонстрував ще одне відео зі знищеним «Т-90» загарбників. Цього разу воно зроблене нашими захисниками з землі, які сподіваються, що в очевидно роздовбаній машині вцілив хоча б двигун.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На пляже Ланжерон в Одессе мощный пожар в ресторане: видео

24.07.2017 - 23:07
В Одессе с семи вечера на пляже Ланжерон горит ресторан «Хуторок». Пожар продолжается до сих пор. Несмотря на усилия пожарных, пламя долгое время не уменьшалось. Пожар был локализован примерно в 21:30, большого пламени уже нет. Ресторан ...

Как кошка отобрала котенка у ребенка (видео)

15.06.2015
Все мамы одинаковы. Они самозабвенно ...