ЗСУ знищили два міномети і пів взводу окупантів

Бійці Збройних сил України щонайменше пошкодили (вивели з ладу) танк російських окупантів. Про це повідомив телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом.

В коментарі «Оперативний ЗСУ» написав: «Підрозділ «Аеро Скіфи» демілітаризує черговий російський роззутий танк, щоб у ворога не було можливості відтягнути машину на ремонт, або використовувати її як донора».

Однак об’єктивно ця задача навряд чи була виконана. Так, танк був пошкоджений – чітко видно його розірвані гусениці. Однак його люки лише трошки відкриті, а тому скинуті БПЛА гранати не залетіли всередину машини, а вибухнули на її товстезній броні. А без внутрішньої пожежі знищити танк вони не можуть.

Зате, командування Військово-Морських Сил ЗСУ сьогодні на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» чітко вказало, що минулої доби його підлеглі знищили десять (пів взводу) загарбників та два їх міномети.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Определены самые безопасные в своем классе автомобили 2016 года: видео

14.12.2016 - 17:38
Каждый год комитет Euro NCAP (европейский комитет по проведению независимых краш-тестов авто с оценкой активной безопасности и пассивной безопасности) публикует список лучших с точки зрения безопасности автомобилей в разных классах. ...

Техника в руках дикаря – причина огромного удивления (видео)

26.10.2015
Оригинальный и весьма курьезный способ ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...