ЗСУ знищили два китайські всюдиходи окупантів

Два китайські всюдиходи «Desertcross 1000-3», якими користуються російські окупанти, були знищені бійцями Збройних сил України у сосновому лісі південніше частково звільненого села Кринки на лівому березі Дніпра в Херсонській області.

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, зняте інтервентом, який проводить «екскурсію» біля розбитих машин (він їх називає «багі») і розповідає, що їх атакувала «Баба Яга» — дрон-бомбардир ЗСУ.

Це великі октокоптери, які здатні нести багато досить важких зарядів, навіть протитанкові міни. Інтервент показав одну з бомб, скинутих «Бабою Ягою» цього разу, що не розірвалася – не будучи фахівцями відзначимо, що це щось дуже схоже на заряд протитанкового ручного гранатомету.

Судячи з розкиданого довкола мотлоху, загарбники використовують китайські всюдиходи для логістичної доставки припасів на передові позиції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Волшебство под открытым небом Винницы (видео)

25.11.2015 - 15:40
В Виннице за 5 минут рисуют космические пейзажи В большинстве туристических центров Европы уличная живопись давно стала обычным явлением. Художники с баллончиками в руках привлекают внимание прохожих незаурядным подходом к ...

Горит российский военный корабль «Маршал Шапошников», видео

16.02.2018
На палубе военного корабля Тихоокеанского ...