ЗСУ знищили два батальйони російських окупантів

Перший і другий батальйони 1439-го самохідно-артилерійського полку (пункт постійної дислокації розташований в Новосибірську) російських окупантів майже в повному складі загинули під час штурму позицій Збройних сил України під Авдіївкою (північніше Донецька).

Про це масово повідомляють більш менш незалежні російські засоби масової інформації (в тому числі, «Сибирь.Реалии») та чисельні інтернет-блогери (також і рашистські) з посиланням на родичів загиблих.

Всі вони були мобілізованими з Іркутська. Хтось стверджує, що загинув весь полк; хтось, що два його батальйони. Скільки всього батальйонів в 1439-му полку, ми не знаємо. Але, якщо виходити з того, що в полку має бути 1500 військових, а батальон складається з 450-800 штиків, то вірогідно, що тут полк складався з двох повноцінних батальонів.

Найбільша кількість «двохсотих» — поранені, замерзлі на смерть в чистому полі.

Незадовго до своєї смерті ліквідовані іркутці і їх родичі контактували з місцевим губернатором, який обіцяв розібратися і сприяти відведенню в тил…

Це чергова історія про знищення Збройними силами України мобілізованих, яким обіцяли службу по охороні об’єктів в тилу, а на практиці використовують в якості штурмової піхоти, незалежно від їх військової спеціальності. Насправді, вони такі ж фашистські окупанти, як і всі інші, хто погодився прийти на нашу землю зі зброєю у руках.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Роман Зозуля забил гол в ворота «Спортинга»: видео

26.11.2017 - 23:36
Роман Зозуля нашел себя и снова стабильно заиграл. Украинский нападающий испанского Альбасете забил в третьем матче подряд — на сей раз в ворота одного из лидеров Сугунды Спортингу. Всего на ...

Под Питером крупный пожар (видео)

31.01.2016
Во Всеволожском районе Петербурга, в ...