ЗСУ знищили до сорока «вагнерівців» в одному бою

Четвертого травня тільки на одній локації ліквідовані мінімум тридцять (а швидше до сорока) найманців російської приватної військової компанії Вагнера. Принаймні стільки трупів, складених в ряди, показав ватажок ПВК у своєму телеграм-каналі «Кепка Пригожина».

Варто також пам’ятати, що загарбникам традиційно не вдається евакуювати всіх своїх «двохсотих» з зони бойових дій, тому насправді їх ще більше. При цьому, повторимось, це лише одна вузька ділянка фронту.

«Ще кров свіжа», — екзальтовано тицяє пальцем в своє «м’ясо» Євген…

Вражає безумність і повна відсутність самокритики «м’ясного» повара Путіна – він обвинувачує в смерті своїх бойовиків міністра оборони РФ Сергія Шойгу і його заступників за те, що дають йому лише 30% снарядів від потреби. Але зовсім не відчуває власної провини. А головне не розуміє першопричини всього цього жаху — самої війни, що розв’язала Росія.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новая украинская противотанковая ракета прошла успешные испытания: видео

11.03.2017 - 03:04
В Сети появилось видео испытаний украинских противотанковых ракет, которые способны поразить цель на расстоянии 5 км. Соответствующую видеозапись опубликовало конструкторское бюро Луч на своей странице в Facebook. Испытания прошли успешно ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...