ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів у Красногорівці

Бійці 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України відбили атаку бронетанкової колони російських окупантів у Красногорівці (на захід від Донецька).

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», оприлюднивши о 10:16 у своєму Телеграм-каналі відповідне відео з наступним коментарем:

«Вчора кацапи у кількості взводу піхоти (це 20-30 чоловік) на чотирьох бойових машинах піхоти за підтримки танка проводили штурмові дії. Атаку вдалося відбити. Проте можливість ворога так прориватися крізь захист наштовхує на неприємні висновки. Ситуація на околицях міста продовжує погіршуватися».

У свою чергу, Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?» о 10:49 написав: «Завдяки вдалій роботі артилерії та операторів FPV-дронів-камікадзе в населеному пункті Красногорівка було знищено чотири БМП, та більше тридцяти окупантів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео из Иерусалима, где сошел Благодатный огонь

15.04.2017 - 14:59
В Иерусалиме в храме Гроба Господнего сошел Благодатный огонь. Теперь его повезут по столицам стран восточного обряда, чтобы успеть до Пасхи. Десятки тысяч христиан с утра собрались в храме Гроба Господня, ...

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015
У нас подавляющее большинство дорог ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...