ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів під Донецьком

Бійці 79 окремої десантно-штурмової бригади Миколаїв ДШ військ Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону російських окупантів щонайменше з п’яти танків та бойових броньованих машин.

Саме стільки одночасно  потрапляють в кадр відео, яке у своєму Телеграм-каналі оприлюднила пресслужба ДШВ ЗСУ. Воно змонтоване з кадрів, знятих безпілотними літальними апаратами, чиї оператори коригували вогонь наших захисників.

В коментарі вказано, що на чолі колони йшла інженерна машина розмінування. Однак її артилерійський обстріл почався ще на окупованій території. Тоді ж по ворожій техніці почали працювати дрони-камікадзе.

Тому до наших протитанкових мінних полів доїхали самі везучі, що, звісно, не врятувало їх від підривів.

Якщо ми не помиляємося знищено та пошкоджено всі п’ять машин. Окрім того, на відео видно прильоти касетних снарядів та багато трупів інтервентів.

Як відомо з попередніх новин, 79-а бригада воює в районі Мар’їнки під Донецьком.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

На Винничине начальник колонии угодил в ДТП: видео

14.07.2017 - 11:49
Вечером 13 июля неподалеку от Литина в ДТП попал начальник местной исправительной колонии. На трассе у села Садового его автомобиль Toyota Camry оказалась в кювете. Водитель не пострадал. Как пишет ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...